Візит професора Університету сталого розвитку м. Еберсвальде ПʼЄРА ІБІША до НЛТУ України

P1018582Вчора, 5 вересня, в залі засідань Вченої ради Національного лісотехнічного університету України відбулася зустріч професора Університету сталого розвитку м. Еберсвальде (ФРН) (Hochschule Fur Nachhaltige Entwicklung Eberswalde – HNEE) ПʼЄРА ІБІША із науково-педагогічними працівниками, аспірантами, докторантами та студентами нашого університету.

Розпочалася зустріч із вітального слова до гостя та усіх присутніх ректора НЛТУ України, академіка НАН України Юрія Туниці та проректора з наукової роботи Василя Лавного.

Професор П’єр Ібіш виступив із науковою доповіддю на тему: “Econics: learning from ecosystems for natural resource management and sustainable development”. Професор розповідав про еконіку як науку, її вплив на збереження та відновлення природних ресурсів. Ця тема викликала жваву дискусію серед присутніх.

В рамках візиту до Національного лісотехнічного університету України професор П’єр Ібіш мав екскурсію Львовом та відвідав ботанічний заказник “Волицький” у Сокальському районі Львівської області.

P1018602Професор Пʼєр Ібіш завдяки своїм науковим працям і діяльності в галузі збереження лісових екосистем є відомим далеко за межами Німеччини. Він є засновником міжнародного Центру еконіки та менеджменту екосистем (Centre for Econics and Ecosystem Management), засновником інноваційної міжнародної магістерської програми “Global Change Management”, заступником Голови правління Німецького фонду охорони навколишнього природного середовища, був членом Ради директорів Європейської секції Товариства природоохоронної біології.

Впродовж 13 років проф. П. Ібіш здійснює навчальні поїздки зі студентами з різних країн світу в Україну. З його ініціативи і під його керівництвом в Україні було реалізовано низку проектів, спрямованих на збереження лісових екосистем, зокрема букових пралісів.

Своєю активною працею впродовж останніх років професор Пʼєр Ібіш зробив значний особистий внесок у міжнародне визнання Національного лісотехнічного університету України завдяки участі науково-педагогічних працівників і студентів університету в міжнародних науково-дослідних проектах, підвищення рівня кваліфікації науково-педагогічних працівників Національного лісотехнічного університету України шляхом залучення до стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде, підвищення рівня підготовки фахівців у Національному лісотехнічному університеті України шляхом участі студентів університету в міжнародній академічній мобільності, збереження унікальних букових пралісів України шляхом їх включення до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Всі зазначені вище проекти здійснювалися з його ініціативи, за його лідируючої ролі та під його керівництвом. Вони мали широкий позитивний вплив на імідж університету в світі.

Юлія Гербут

Last modified on П'ятниця, 06 вересня 2019 08:30