Відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти-лісотехніки

P1018307Ось і закінчилося літо, а з ним – канікули. У ці дні починається новий життєвий етап для тисячі юнаків і дівчат нашої держави, які сповнені сил і енергії оволодівати знаннями і здобувати нові професії. Їх чекають навчальні аудиторії, захоплююче студентське життя, нові враження і нові друзі.

Щороку в День знань ми бачимо щасливі обличчя юнаків і дівчат, мрії яких стали реальністю – вони стали студентами.

Вчора Національний лісотехнічний університету України прийняв першокурсників в університетську родину. На університетській площі відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. На свято прийшли батьки першокурсників, професорсько-викладацький склад та співробітники університету, представники влади, колишні випускники та почесні гості університету.

Розпочалася посвята з молитви та Божого благословення. Обряд освячення здійснили отці Роман та Олег, які благословили студентів-першокурсників на щасливе студентське життя.

Ректор університету, академік НАН України Юрій Туниця відкрив урочисту церемонію посвяти першокурсників у студенти університету та привітав усіх із початком навчального року.

P1018187  P1018198  P1018230

Студентів-першокурсників, їхніх батьків та усіх присутніх на урочистостях сердечно привітали перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський, державний експерт директорату вищої освіти і освіти дорослих, к.е.н, доцент, випускниця нашого університету Олена Врублевська, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, д.е.н., професор, випускник нашого університету Анатолій Дейнека, студент-відмінник 4-го курсу ННІ ДКТД, неодноразовий учасник міжнародних проектів з академічної мобільності студенів (Німеччина, Польща, Естонія),  заступник голови Студентського самоврядування університету Юрій Бичук, голова профкому студентів нашого університету, віце-Президент громадської організації Львівщини “Територія ініціативної молоді” Богдан Кісіль.

P1018240  P1018248  P1018251
P1018266  P1018271  P1018193

69405003 719469811813798 8558487382624567296 nШановні друзі! На адресу ректора нашого університету прийшли привітання від:

- Голови наглядової ради НЛТУ України, Героя України, академіка НАН України, професора, народного депутата І-IV скликань, співавтора проекту нової Конституції України    Ігора Рафаїловича Юхновського;
- Голови Львівської обласної ради Олександра Олександровича Ганущина;
- першого заступника Міністра лісової та деревообробної промисловості України (у 1980-1986 роках), академіка Лісівничої академії наук України, канд. Економ. Наук, випускника нашого університету Петра Петровича Дурдинця;
- Міністра економіки України (у 1993-1995 роках), Віце-прем’єр-міністра України з економічних питань (у 1995-1996 роках), випускника нашого університету Романа Васильовича Шпека;
- генерал-майора Служби безпеки України, випускника нашого університету Віктора Григоровича Андрейчука.

В Національному лісотехнічному університеті України зберігаються традиції. Стало традиційним й прийняття студентами-першокурсниками урочистої присяги. Її текст виголосили відмінниця навчання, випускниця Технологічного коледжу нашого університету, студентка 1-го курсу ННІ ЕЕМ Вікторія Гнідець та студент 1-го курсу цього ж інституту Ігор Мартинов.

Доброю традицією в університеті є вручення символічного ключа до знань та студентського квитка. Ректор університету під оплески присутніх вручив символічні атрибути студентського життя відмінниці навчання, випускниці Львівського екологічного коледжу з абсолютним балом атестата, що дорівнює 200 балів, студентці 1-го курсу ННІ ЛСПГ Олені Винницькій і внукові випускника механічного факультету 1971 року, внукові першого проректора нашого університету, студентові 1-го курсу ННІ ДКТД Олександру Адамовському.

Виконати місію запалювання “Чаші знань” цього року доручили відмінниці навчання, стипендіатці іменної стипендії Президента України, студентці групи АК-61м ННІ ІМАКІТ Анні Куриляк, чемпіону України 2019 року з армспорту, призеру чемпіоннату Європи  2019 року, що проходив у Греції, студенту 1-го курсу ННІ ЕЕМ Олександру Ластовчаку та чемпіону України з греко-римської боротьби серед кадетів (2015 і 2016 років), призеру кубка України серед молоді 2018 року, студенту 1-го курсу ННІ ЛСПГ Назару Романіву.

Ще одна традиція лісотехніків – посадити молоде деревце в пам’ять про цей знаменний день у житті першокурсників. Цю почесну місію виконали студенти-першокурсники ННІ лісового і садово-паркового господарства під керівництвом завідувача кафедри лісових культур і лісової селекції, д.с.-г.н., професора Миколи Гузя.

P1018185  P1018292  P1018315
P1018318  P1018324  P1018334

На завершення урочистостей проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків Микола Борис сказав: “Шановні гості, викладачі, батьки та студенти. Ще раз щиро вітаємо Вас із прекрасним вересневим святом – Днем Знань і початком нового навчального року. Бажаємо Вам, дорогі першокурсники, повноцінного студентського життя, збагаченого знаннями, високим духом патріотизму і глибоким почуттям відповідальності за долю держави! Вітаємо Вас із початком нового студентського життя! Хай Вам щастить!”.

До усіх привітань приєднався Народний ансамбль танцю “Полонина” НЛТУ України, який виконав танець “Березнянка”.

Після посвяти в студенти першокурсники зустрілися з директорами Навчально-наукових інститутів та наставниками академічних груп.

Юлія Гербут

Last modified on Четвер, 05 вересня 2019 19:56