Звернення ректора до студентів та співробітників з нагоди Дня знань і початку нового навчального року

IMG 2019060

tunycja

Дорогі колеги!

В цей урочистий день звертаюся насамперед до першокурсників, які поповнили дружню родину нашого Університету, одного з найкращих і найпрестижніших університетів України, котрий є визнаним центром освіти і науки у європейській та світовій освітній системі.Щиросердечно вітаю Вас з Днем знань та початком нового навчального року! Це хвилююче, всенародне свято втілює у собі ідеали людяності, доброти, мудрості та надії.

За свою 145-річну історію університет завжди був і залишається величним храмом освіти і науки, в якому зберігаються славні традиції і панують високі ідеали духовності, гуманізму, постійного пошуку істини, прагнення пізнавати навколишній світ і робити життя на Землі досконалішим і гармонійним. Це підтверджується гаслом університету: AD NATURAM VIVERE DISCIMUS “Вчимося жити в гармонії з природою”.

Ми пишаємося своїми випускниками – видатними вченими, політичними та громадськими діячами, які зробили вагомий внесок у розвиток нашої Держави. Пишайтеся і Ви тим, що увійшли у лісотехнічну родину. Ви здобули право розвивати багаті академічні традиції Університету, які формувало багато поколінь студентів і вчених. Невдовзі й Ваші здобутки поповнять скарбницю надбань Ваших визначних попередників. То ж бережіть і примножуйте університетські традиції та надбання.

Бажаю, щоб скрізь і завжди Ви відчували радість і гордість за те, що є студентами Національного лісотехнічного університету України. Будьте патріотами України, готовими захищати суверенітет і територіальну цілісність нашої Держави, гідними послідовниками тих, хто уславив своїми досягненнями наш університет і нашу Вітчизну!

Складаю вдячність науково-педагогічним працівникам, науковцям та співробітникам Університету за щоденну напружену творчу працю, педагогічний такт, академічну мудрість і самовіддане служіння справі навчання й виховання молоді, що є основою зміцнення та розвитку нашої Держави.

Бажаю всім студентам і співробітникам Університету міцного здоров’я, натхненного творчого пошуку, освітніх і наукових здобутків.

Щастя, здоров’я, добра та миру Вам і Вашим родинам!

З глибокою пошаною,
Ректор,