Літні канікули в сонячній Болгарії

Bolgaria2019 Вже стало доброю традицією для учасників Народного ансамблю танцю "Полонина" НЛТУ України проводити серпень на морі.

Колектив знову запросили на щорічний фестиваль "Сонячна Олімпія", який проходить в містечку Кранево (Румунія) на самому узбережжі Чорного моря. Хоч це невелика країна, та вона з винятково багатою природою. Тепле, чисте і спокійне море, гори, безліч мінеральних джерел з цілющими водами, пам'ятки культури і архітектури, живий і колоритний фольклор – все це знаходиться в цій невеликій країні.

Керівник ансамблю Оксана Коваль зазначила, що це вже не перша участь "Полонини" у фестивалі в Болгарії, проте кожного разу це цікаво та насичено.

Міжнародні фольклорні фестивалі дають можливість не лише продемонструвати український народний танець наголосила Оксана Коваль, а й набратися нових вражень, ідей, вивчити нові танці та знайти нових друзів. Зараз народний танець не користується популярністю серед молоді, а такі фестивалі змінюють світогляд, адже це надзвичайно корисний обмін культурою. Саме на міжнародних фестивалях студенти бачать як в інших країнах популяризують свою культуру і це має величезний вплив на свідомість студентів.

Міжнародний фестиваль "Сонячна Олімпія" – це прекрасна можливість продемонструвати український танець на міжнародній сцені, а також відпочити і оздоровитися на морі.

Bolgaria2019 5  Bolgaria2019 4  Bolgaria2019 2 
Bolgaria2019 1  Bolgaria2019 3 Bolgaria2019 6 

Юлія Гербут

Last modified on Вівторок, 27 серпня 2019 11:33

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper