НЛТУ України - переможець конкурсу 2019р. Програми ЄС ЕРАЗМУС+ (напрям КА2): Розвиток потенціалу вищої освіти

era3

era1

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2019 р. за напрямом - Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+.

Відібрано 8 проектів за участі України, в тому числі проект «Підтримка визнання кваліфікацій університетами України» (Qualifications recognition support for Ukrainian universities (609995-EPP-1-2019-1-PL-EPPKA2-CBHE-SP), повноправним партнером якого є Національний лісотехнічний університет України.

Мета проекту – вироблення, апробація і запровадження механізму визнання кваліфікацій університетами України.

Координатор проекту, отримувач гранту – Ягеллонський університет у Кракові, Польща. Партнери з України: Національний лісотехнічний університет України, Донецький державний університет управління, Федерація роботодавців України, Херсонський національний технічний університет, Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Одеська Морська Академія», Сумський державний університет.

Last modified on Четвер, 16 січня 2020 13:08