Закриття Міжнародної літньої школи "Soil and Water"

1В Національному лісотехнічному університету України 1 серпня 2019 року відбулося закриття Міжнародної літньої школи "Soil and Water", яка проходила під керівництвом проректора з наукової роботи, професора кафедри лісівництва, доктора сільськогосподарських наук Василя Лавного НЛТУ України та професора Маріана Казда з університету м. Ульм (Німеччина). Громадяни 8 країн світу виявили бажання навчатися у літній школі, яка тривала з 21 липня до 2 серпня.

Після лекційних та практичних занять студенти ознайомилися із природою в заповіднику «Розточчя», де зустрілися із директором Ярославом Бовтом, старшими науковими співробітниками Галиною Стрямець та Ігорем Хомином. У букових пралісах Угольського природоохоронного науково-дослідного відділення Карпатського біосферного заповідника провели закладання пробних площ для вивчення лісівничо-таксаційних показників, оцінили успішність природного поновлення деревних порід та мікрокліматичні показники у букових пралісах. Крім того студенти піднялися на найвищу вершину в даній місцевості – гора Менчул, 1501 м над рівнем моря, звідки оглянули весь найбільший у Європі масив букових пралісів.

2  3  6
7  8  9