Отримай якісну освіту

Храмовий празник в студентському храмі св. Володимира НЛТУ України

P1018000Сонячного недільного ранку церковні дзвони храму св. Володимира скликали до святині студентську молодь, наукову еліту та парафіян на святкування храмового празника. Саме 28 липня християни святкують День рівноапостольного князя Володимира, якого обрали покровителем студентського храму Національного лісотехнічного університету України.

Урочистості святкування розпочалися із чину освячення води на подвір’ї церкви, який звершив протоієрей та військовий капелан о. Тарас Михальчук. Після о. Тарас очолив святкову Божественну Літургію, співслужили настоятелі нашого храму о. Богдан Кулик та о. Роман Довгань. А також студентські, військові капелани і капелани Центру Опіки Сиріт, які прибули розділити радість храмового празника.

Усі парафіяни та гості храму мали можливість приступити до Святої сповіді, прийняти Святе причастя та послухати мудру науку протоієрея Тараса Михальчука. Після завершення Літургії, традиційного многаліття отцям, парафіянам, гостям, о. Богдан Кулик привітав Володимирів та усіх присутніх зі святом. Подякував отцям, ректору Національного лісотехнчіного університету України Юрію Туниці, університетській спільноті, молоді за спільну молитву.

На виході з храму усіх чекала приємна несподіванка – хлопчик у вишиванці дарував смачні солодощі усім парафіянам.

Юлія Гербут

Last modified on Понеділок, 29 липня 2019 10:27

Телефон довіри

Телефон довіри: 258-42-56
258-42-31
Уповноважений з антикорупційної діяльності
067-301-98-22

цікаві пропозиції

Клуб практичної психології

Основна мета - дати можливість студентам краще пізнавати себе, вміти правильно реагувати на внутрішні та зовнішні конфлікти, знати як "працюють" психологічні особливості людей з якими вони будуть зустрічатись, працювати чи будувати стосунки.

Окрім того, пропонуємо надання психологічних консультацій (анонімність та конфіденційність гарантуємо).

Олександра Шикула, доцент, к.ф.н. психолог-консультант в напрямку короткотермінової терапії спрямованої на розв’язок (BSFT)

Контактний тел.: 0677764467 (Viber, Telegram, WhatsApp).

Кафедра філософііі, соціології та культурології