В НЛТУ України розпочалася Міжнародна Літня школа "Soil and Water"

P1017920Вчора розпочала свою роботу Міжнародна Літня школа "Soil and Water", яка триватиме з 21 липня до 2 серпня у Національному лісотехнічному університеті України. Учасниками школи є студенти п’яти елітних університетів, а саме: Ulm University, University of South Bohemia, Aix-Marseille University, Estonian University of Life Sciences, Ukrainian National Forestry University.

Цільові групи Літньої школи це студенти бакалаври та магістри, які мають орієнтовані навчальні програми по біології та науках про навколишнє середовище. Лекції проводитимуть експерти з усіх університетів, які приймають участь в Літній школі. Екскурсії та виїзне навчання продемонструє ключові елементи системи та основні процеси, пов'язані з грунтовим середовищем і його вплив на рослини та грунтові організми.

 

Цікавий факт

Громадяни 7 країн світу є учасниками Літньої школи "Soil and Water" – Іспанії, Туреччини, Коста-Ріки, Чеської Республіки, Естонії, Франції, України.

 

Урочисте відкриття міжнародної школи відбулося в залі засідань Вченої ради університету. Всіх присутніх вітали професор Маріан Казде з університету м. Ульм (Німеччина) та проректор з наукової роботи, професор кафедри лісівництва, доктор сільськогосподарських наук Василь Лавний НЛТУ України.

Проректор Василь Лавний ознайомив гостей з структурними підрозділами, досягненнями та діяльністю університету. Зокрема проректор зазначив, що НЛТУ є університетом світового рівня із столітніми традиціями і один з найкращих закладів вищої освіти України, що підтверджується національними та міжнародними рейтингами. Дізнатися більше про НЛТУ України можна тут.

P1017901  P1017911  P1017915 

Після офіційної частини учасники школи ознайомилися із територією університету, старою частиною Львові та скуштували смачні страви у студентській їдальні НЛТУ. Перший день Літньої школи видався надзвичайно насиченим, всі були замучені, проте щасливі і з купою позитивних емоцій.

У програмі літньої школи — лекції, семінари, екскурсії по території Ботанічного саду НЛТУ та Львовом, виїзні практичні заняття в природному заповіднику "Розточчя", Страдчівському навчально-виробничому лісокомбінаті.

P1017908  P1017903  P1017909 

 

Юлія Гербут

Last modified on Четвер, 01 серпня 2019 18:00

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper