Отримай якісну освіту

Мрії збуваються! Моє навчання в Університеті міста Вальядоліду

на сайт1Про програму Erasmus+ я вперше почула на другому курсі. Мені дуже імпонувала така перспектива, проте я думала, що це лише мрія, щось нереальне. В цей час в мене не було жодного знайомого, щоб розвіяти ці думки і просто сказати, наскільки це круто. Через це я  вважаю це рішення спонтанним, хоч на той момент навчання, в мене вже накопичився певний рівень знань не лише з фахових дисциплін, а й з англійської теж. І ось я подала всі необхідні документи – і нереальне стало реальним! Після декількох місяців очікування я отримала позитивну відповідь.

Час, який в мене залишився до поїздки я використала для освоєння цифрових технологій, підготовки фахових дисциплін, звичайно ж, за використовуючи англомовні джерела. З цим, як і багато з чим іншим, мені допомогли на випусковій кафедрі лісопромислового виробництва та лісових доріг, забезпечили менторський супровід.

Не встигла й оком мигнути, як розпочалась моя мандрівка. А розпочалась вона з дверей львівського аеропорту,  подарувавши можливість оцінити аеропорт Варшави, а також поблукати гігантським  аеропортом в Мадриді. Крім цього мене вразила іспанська залізниця Renfe, яка виявилась надзвичайно швидким і надзвичайно комфортним транспортом в місто Вальядолід, де і знаходиться університет.

на сайт5Мене привітно зустріли в Університеті міста Вальядоліду, все пояснили, допомогли в оформленні документів, ознайомитись з структурою університету, а також отримати обліковий запис для університетської інтернет-мережі та дали час на адаптацію. Незважаючи на допомогу ми виглядали трошки переляканими. Якраз на цьому етапі ми і почали будувати класні дружні стосунки, допомагаючи одне одному, ділитись ідеями, порадами. Ці відносини тільки зміцнювалась протягом усього періоду перебування в Іспанії. Завдяки цій програмі я зустріла безліч людей, які стали мені близькими. Я дізналась більше про культуру різних країн світу. Для цього ми організовували національні вечори, на яких представники певної країни готували їхні традиційні страви. Телебачення та соціальні мережі ніяк цього не здатні передати. До речі, моїй багатонаціональній групі дуже сподобались наші вареники та борщ.

Під час навчання, я жила ще з двома студентами у трикімнатній квартирі, яка знаходиться недалеко від університету. Квартира була комфортною і достатньо великою. В квартирі було все необхідне, і оплата була за житло помірною.

Навчання почалось після того як ми оформили всі документи і було дуже інтенсивним. Завдяки університетському онлайн середовищу, навчання було дуже зручним, а механізм навчання – дуже чітким та зрозумілим.

СевільяПід час нашого навчання знаходився час і для подорожей, у чому сприяв міжнародний відділ університету, часто організовував подорожі по містах Іспанії. Крім цього ми з студентами інших країн організовували свої подорожі, користуючись бонусними студентськими перевагами. Я особисто відвідала багато міст в Іспанії і всім раджу обов’язково побувати в Сантандері, Сеговії, Малазі та Севільї, в якому, до речі відбувались зйомки «Гри престолів» та «Зоряних війн». І на це все не потрібно додаткових коштів, стипендії яку пропонує програма Erasmus+, достатньо, щоб ознайомитись з культурою та історією цієї країни. Звичайно ж, якщо розумно заощаджуючи кошти можна побачити більше, а поради друзів та викладачів можуть зробити вашу подорож ще більш незабутньою.

І, звичайно ж, Вальядолід – невелике затишне місто, в якому я жила протягом п’яти місяців, став для мене пам’ятним місцем. Крім шедеврів архітектури, музеїв, парків і річок, в цьому місті є особлива атмосфера, що мотивує не зупинятись та удосконалюватись.

Я дуже вдячна всім тим, хто там зі мною для цього був, зокрема адміністрації ННІ ІМАКІТ, міжнародному відділу нашого університету і, насамперед, Бакаю Борису Ярославовичу, який вклав багато зусиль в мою підготовку та підтримував мене на всіх етапах мобільності.

Не дайте страхам чи сумнівам позбавити вас такого досвіду – залучайтесь до програми Erasmus+. Спробуйте свої сили і ви побачите, що це того варте.

Last modified on Неділя, 14 липня 2019 11:51

Телефон довіри

Телефон довіри: 258-42-56
258-42-31
Уповноважений з антикорупційної діяльності
067-301-98-22

цікаві пропозиції

Клуб практичної психології

Основна мета - дати можливість студентам краще пізнавати себе, вміти правильно реагувати на внутрішні та зовнішні конфлікти, знати як "працюють" психологічні особливості людей з якими вони будуть зустрічатись, працювати чи будувати стосунки.

Окрім того, пропонуємо надання психологічних консультацій (анонімність та конфіденційність гарантуємо).

Олександра Шикула, доцент, к.ф.н. психолог-консультант в напрямку короткотермінової терапії спрямованої на розв’язок (BSFT)

Контактний тел.: 0677764467 (Viber, Telegram, WhatsApp).

Кафедра філософііі, соціології та культурології