22 вересня - Семінар-тренінг «Програма ERASMUS+ 2021-2027: можливості інтернаціоналізації освіти та пріоритетні напрями для університету»

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ
“Програма ERASMUS+ 2021-2027: можливості інтернаціоналізації освіти та пріоритетні напрями для університету”
(на виконання Стратегії інтернаціоналізації університету до 2026 року)

Цільова аудиторія: науково-педагогічні, наукові та адміністративні працівники, докторанти та аспіранти.

Тривалість: до 1 год 30 хв.

Дата та місце проведення: 22 вересня 2021 р. (середа), 16.20 год, вул. Ген. Чупринки 103, адмін. корпус, 2-ий поверх, зал засідань Вченої ради.

Очікувані результати для учасників: знати структуру та зміст проєктних заявок, вміти визначати потенційних партнерів, вміти готувати проєктні заявки, вміти формувати проєктні команди.

ПРОГРАМА

1. Стратегія інтернаціоналізації університету-2026: ключові завдання та індикатори ефективності їх реалізації.

Спікер: проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків, канд. техн. наук, доцент Борис М.М.

15 хв

1. ERASMUS+ проєкти мобільності: аналітичний огляд 2014-2020 рр., конкурс 2022 р. та менеджмент проєктів.

Спікер: в.о. начальника ВМЗ, керівник сектору мобільності, доктор філософії (PhD) Лесюк Г.М.

30 хв

1. Проєкти з розвитку потенціалу вищої освіти. Огляд заявки проєкту QUARSU та досвід впровадження.

Спікер: завідувач кафедри технології меблів та виробів з деревини, д.-р техн. наук, професор Кійко О.А.

30 хв

Підсумки семінару та пропозиції учасників щодо поглиблення інтернаціоналізації університету.

10 хв

Відділ міжнародних зв’язків НЛТУ України