У черговому липневому рейтингу Webometrics 2019 року НЛТУ України на 97-му місці серед українських ВНЗ

Національна дослідницька рада Іспанії опублікувала чергову редакцію міжнародного рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics).

Рейтинг Webometrics вже більше 15 років досліджує понад 25 тисяч вишів світу, що мають свої веб-ресурси. Головна ідея рейтингу полягає в оцінюванні наукової, навчальної та соціальної місії університетів опосередковано через показники представленості університету у веб-просторі.

У новому рейтингу Webometrics серед українських вишів Національний лісотехнічний університет України – на 97 місці серед 320 українських ВНЗ.

Last modified on Вівторок, 17 грудня 2019 13:19